Lazer Epilasyon

Kayseri Lazer Epilasyon

LAZER EPİLASYON

Cildin altında bulunan tüyleri ortadan kaldırmak amacıyla yapılan güzellik merkezi yöntemidir. Bu sayede, lazer ışınları ile cildin altındaki tüyler yok edilir. 

Lazer ısısı, tüyleri yıpratır ve tüylerin yeniden çıkmasını engeller. Bu yöntemi vücut ve yüzdeki tüylerin kalıcı olarak ortadan kaldırılması için kullanırız.

Lazer epilasyon, farklı lazer teknolojileri mevcuttur. Aslı Güven Beauty olarak kullandığımız yöntem soğuk hava üflemeli IPL lazer teknolojisidir. Kullandığımız teknoloji farklı tüy rengi ve cilt tipi için kullanılan en uygun yöntemdir. 

Lazer epilasyon işlemi, uzman estetisyen tarafından gerçekleştirilir. Lazer epilasyon işlemi sırasında, cildinizin çeşidine ve tüy rengine göre optimum lazer programı seçilir.

Bu işlem birden çok seans gerektirir ve cildinizde yan etkiler görülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Lazer Epilasyon cihazımız; Entegre Soğuk Hava Teknolojisi sayesinde jilet ve jel kullanımına gerek olmadan acısız ve konforlu bir uygulama imkanı sağlamaktadır. İşlem sonucunda pürüzsüz bir cilde kavuşmuş olacaksınız. Lazer atış alanının geniş olmasından dolayı kısa bir sürede tüm vucudun epilasyonu mümkün olmaktadır. Her ten ve kıl tipine göre ayar imkanı sayesinde en uygun parametre sağlanmış olmaktadır. Ağda gibi kılların yüzeyde kalan kısımlarını da yok ederek konforlu bir epilasyon deneyimi sunar.

Kişiye özel değiştirilebilir başlıkları sayesinde hijyenik bir ortam sağlar.